آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 268639
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1399 13:28
تعداد بازدید : 3981

اعلام زمان برگزاری مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

پنجمین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، پس از تعویق به علت شیوع بیماری کرونا، در تاریخ ۵ و ۶ تیر ماه برگزار خواهد شد.
undefined

فناوران- پنجمین دوره مسابقات ICT Challenge دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Programming Challenge با تمرکز بر زبان های برنامه نویسی Java،.Net ،Python، Node.js ، Go Lang و PHP پس از تعویق به علت شیوع بیماری کرونا،  در تاریخ ۵  و ۶  تیر ماه  ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
رویداد Programming Challenge که توسط گروه Sharif ICT به همراه دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، باشگاه کسب و کار دانش بنیان در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، یکی از رویدادهای مجموعه مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (ICT Challenge) است و دقیقا مطابق با قوانین و مقررات این مسابقات برگزار می شود.
هدف اصلی این رویدادها شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب وکارهای مبتنی برICT  و اتصال آنها به بازار کار است. تمام تیم ها و استارتاپ های فعال در این حوزه می توانند بدون هیچ محدودیتی در این مسابقات شرکت کنند. این مسابقات شامل دو مرحله است و طی دو روز برگزار می شود. جهت دریافت اطلاعات در خصوص نحوه برگزاری، قوانین و مقررات مسابقات به وبسایت رویداد مراجعه فرمایید.
اهدای جوایز نقدی به سه تیم برتر و امکان اشتغال در شرکت های معتبر از مزایای شرکت در این مسابقات است.
علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت ictchallenge.sharif.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :