آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 268860
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1399 13:26
تعداد بازدید : 4819

نخستین فروشگاه اپل در اروپا بازگشایی شد

شرکت اپل با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که نخستین فروشگاه اپل استور خود را در اروپا پس از مدتی تعطیلی ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا بازگشایی خواهد کرد.
undefined

آی تی من- همزمان با همه گیری و شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا شرکت اپل به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار آن تمامی فروشگاه های اپل استور خود را در سراسر جهان تعطیل کرد.
حالا به نظر می رسد که با کاهش محدودیت های وضع شده از سوی دولت کشورهای مختلف، اپل نیز قصد دارد نخستین فروشگاه خود در اروپا را پس از گذشت بیشتر از یک ماه تعطیلی باری دیگر بازگشایی کند.   طبق گزارش ها، نخستین فروشگاه اپل استور پس از تعطیلی های ناشی از شیوع ویروس کرونا، در وین، پایتخت اتریش به روی مشتریان و کاربران محصولات اپل باز خواهد شد. تیم کوک، مدیر عامل اپل، پیشتر از برنامه این شرکت برای بازگشایی فروشگاه های خود در کشورهای اتریش و استرالیا خبر داده بود که البته هیچ تاریخ دقیقی را برای آن اعلام نکرده بود.   فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی به برنامه ریزی خاصی نیاز دارند. از این گذشته، چون این فروشگاه ها جمعیت زیادی را به خود جلب می کنند و ممکن است تجمع باعث بروز مشکل شود، ضد عفونی مکرر و محدود کردن تعداد افرادی که به داخل فروشگاه تردد می کنند، ضروری است. قرار بر این بود که فروشگاه اپل استور در وین اتریش دیروز پنجم ماه مه ۲۰۲۰ بازگشایی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :