آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 269006
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1399 12:21
تعداد بازدید : 3156

سرویس‌های هوشمند

الکامپ ۹۹ انتهای شهریورماه برگزار می شود

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در اطلاعیه ای تاریخ جدید نمایشگاه الکامپ امسال را ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه اعلام کرد و از تغییراتی در ابعاد، جهت گیری و اولویت بندی آن خبر داد.
undefined

فناوران – سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام کرد: الکامپ آینده که برگزاری آن در پی ملاحظات بهداشتی برای فاصله گذاری اجتماعی به تاخیر افتاده بود در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه ها به انتهای شهریورماه انتقال پیدا کرده و در برگزاری آن کوشیده شده است دست چین مناسبی از صنعت و بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و بازیگرانی که به بهبود شرایط بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی در دوران قرنطینه کمک کرده اند، حضور پیدا کنند.
محمد باقر اثنی عشری، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با بیان اینکه این سازمان به عنوان برگزارکننده الکامپ از نزدیک روند شرایط بحران کرونا و توسعه آن را در ماه های آتی دنبال می کند، گفت: با امید به آنکه شرایط کلی همه گیری تا پایان تابستان جاری بهبود محسوسی پیدا کند، تصمیم کمیته سیاست گذاری و برگزاری الکامپ بر آن شد که نسخه محدودتر، هوشمندتر و دقیق تری از نمایشگاه را در پایان فصل گرما برگزار کنیم تا فرصت بهتری برای معرفی این تلاش های بازیگران فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و ترمیم آسیب های وارد شده به این صنعت فراهم شود. رضا حیدری، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ ۹۹ نیز با تایید آنکه در پی بحران کرونا، تقویم نمایشگاهی کشور دستخوش تغییرات گسترده ای شده است، گفت: طبیعتا در نمایشگاه آتی شاهد نسخه محدودتری از نمایشگاه الکامپ همیشگی خواهیم بود که تمرکز بر سرویس های هوشمند در این عرصه دارد. وی افزود: این سرویس ها در دوران فاصله گذاری اجتماعی و پس از آن پیشران فضای اجتماعی، بهداشتی و کسب وکار خواهند بود، ولی برداشت صنفی سازمان نصر به عنوان سازمان دهنده الکامپ این است که بازار فناوری ایران به تحریک مثبت در این زمینه ها نیاز دارد.
حیدری گفت: حوزه هایی مانند اپراتورها، سرویس های فروش آنلاین، محتوای دیجیتالی و سلامت آنلاین در این دوران با وجود محدودیت های فراوان، خدمات شایان توجهی به مردم ارایه کرده اند که در نمایشگاه پیش رو عرصه برای شناساندن، تقویت و توسعه آنها فراهم خواهد بود. البته همچنان توجه به ملاحظات بهداشتی و شرایط کلی فاصله گذاری اجتماعی بالاترین اولویت در برگزاری نمایشگاه الکامپ هوشمند آینده است و از تمامی راهکارهای موجود برای دسترسی الکترونیک به محتوا و حاضرین نمایشگاه استفاده خواهد شد.
وی درباره تاریخ جدید پیش ثبت نام الکامپ نیز گفت: در روزهای آینده و در اطلاعیه ای جداگانه تاریخ جدید پیش ثبت نام این نمایشگاه از طریق سایت رسمی الکامپ را به اطلاع همه علاقه مندان خواهیم رساند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :