آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 269043
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1399 13:46
تعداد بازدید : 3126

با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال

بانک اطلاعات استارت آپ های ICT ایجاد شد

بانک اطلاعاتی استارت آپ های ICT با جمع آوری اطلاعات مربوط به بیش از یک هزار و ۲۰۰ کسب و کار موفق نوپا با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی ایجاد شد.
undefined

فناوران - یکی از اهداف این ستاد، فراهم کردن فرصتی برای توسعه و تنوع دادن به زیست بوم استارت آپی اقتصاد دیجتیال کشور است که این هدف که با راه اندازی بانک اطلاعاتی استارت آپی فراهم شده است. این سایت با جمع آوری اطلاعات مربوط به بیش از هزار و ۲۰۰ استارت آپ فعال و موفق ایران و جهان در حوزه های مختلف سعی بر آن دارد برای مخاطبان و علاقمندان این حوزه ها الگوهای موفق کسب وکار را معرفی کند تا از این طریق، زمینه ایده پردازی برای رونق کسب وکارهای ایرانی فراهم شود.
ستاد توسه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از راه اندازی این بانک اطلاعاتی در تلاش است تا به هدف متنوع سازی زیست بوم استارت آپی دست یابد. داده نماهای مرتبط با فناوری های اولویت­ دار ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از جمله بلاکچین، هوش مصنوعی، اینترنت چیزها، واقعیت گسترده (افزوده و مجازی)، شهر هوشمند، تولید هوشمند و خانه هوشمند در این سایت تجمیع و گرآوری شده است. در این سایت حتی به موضوعات مختلف فعالیت استارت آپها از جمله مدیریت پسماند، مدیریت آلودگی هوا، مدیریت آب و خشکسالی، نوآوری اجتماعی، انرژی، گردشگری، سیمان و بتن، معدن، آموزش، بیمه، ورزش و سلامت جسمانی و کشاورزی و سلامت دیجیتال نیز پرداخته است. در این بانک اطلاعاتی کاربران می توانند اطلاعات کامل استارت آپ ها را بر اساس موضوع فناوری، مخاطب و مدل درآمدی جستجو کنند. این بانک اطلاعاتی به صورت داینامیک و پویا اطلاعات آخرین و بهترین استارت آپ ها در هر یک از حوزه های مذکور را به صورت پیوسته و هفتگی به روزرسانی می کند.
منبع: معاونت علمی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :