آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270016
تاریخ انتشار : 15 تیر 1399 15:34
تعداد بازدید : 3126

مرجع اعتبارسنجی شرکت های فناور برای دریافت تسهیلات کرونا کجاست؟

نشست مجازی مسوولان صندوق نوآوری و شکوفایی با روسای پارک های علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری به منظور رفع ابهامات مربوط به فرآیند پرداخت تسهیلات شرکت های فناور آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا برگزار شد.
undefined

فناوران- نشست مجازی مسوولان صندوق نوآوری و شکوفایی با روسای پارک های علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری به منظور رفع ابهامات مربوط به فرآیند پرداخت تسهیلات شرکت های فناور آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با حضور مهدی کشمیری، عضو هیئت عامل و مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، رضا قربانی، معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و مدیران 43 صندوق پژوهش و فناوری و پارک علم و فناوری برگزار شد.
در ابتدای این نشست کشمیری با بیان اهمیت تحقق اعطای تسهیلات صندوق نوآوری به شرکت های فناور مستقر در پارک های علم و فناوری، از مسوولان پارک ها و صندوق های پژوهش و فناوری همکار آنها درخواست کرد موضوع را تا نقطه انتهایی اعطای تسهیلات به شرکت ها پیگیری کنند.
وی تأکید کرد: علاوه بر ارزش افزوده این تسهیلات برای شرکت های فناور، نفس ارایه خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به این دسته از شرکت ها از طریق صندوق های پژوهش و فناوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است که اهمیت پیگیری موضوع فوق را دو چندان می کند.
رضا قربانی معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی در ادامه این نشست بر سیاست شفافیت و تسهیل گری حداکثری برای اعطای تسهیلات به شرکت های آسیب دیده از کرونا تاکید کرد و گفت: سیاست صندوق، سهولت و شفافیت حداکثری در ارایه تسهیلات به شرکت های فناور آسیب دیده از ویروس کرونا است.
وی ادامه داد: شرکت های دانش بنیان آسیب دیده از کرونا از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت های خلاق و فناور از طریق معرفی پارک های علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری از تسهیلات استفاده می کنند. این تسهیلات تنها شرکت هایی را که از شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شده اند، پوشش می دهد و به مشکلات دیگر شرکت ها مربوط نمی شود.
معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی در پایان مرجع اعتبارسنجی و تعیین نوع تضمین شرکت های فناور و خلاق برای دریافت تسهیلات کرونایی را صندوق های پژوهش و فناوری و پارک های علم و فناوری اعلام کرد.
منبع: تسنیم 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :