آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270207
تاریخ انتشار : 24 تیر 1399 13:21
تعداد بازدید : 3150

سرمایه گذاری ۱۰ هزارمیلیاردی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از سرمایه گذاری بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریالی در سال گذشته در این منطقه خبر داد.
undefined

فناوران- نادر ثناگو مطلق با بیان افزایش مسیرهای پروازی از این فرودگاه گفت: با افزوده شدن مسیرهای جدید پروازی، در حوزه سرمایه گذاری نیز اتفاقات خوبی رخ داده، به گونه ای که در سال ۹۸ به اندازه کل سال های فعالیت فرودگاه پیام سرمایه گذار جذب شده است.
وی افزود: ظرفیت های منطقه موجب شده تا شاهد تمایل هر چه بیشتر سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در منطقه ویژه باشیم. ثناگو مطلق،  فعال سازی واحدهای تولیدی را از برنامه های پیش روی منطقه اعلام و افزود: در این ارتباط، در حال برنامه ریزی برای فعال سازی مجدد ۱۲ شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم. مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، اشتغال زایی را از دیگر برنامه های امسال منطقه عنوان کرد و گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، با توسعه فاز چهار برای امسال دو هزار شغل جدید و تا پنج سال آینده ۱۰ هزار اشتغال زایی در این منطقه ایجاد می شود. وی گفت: فاز چهارم به عنوان بزرگ ترین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام با ۱۶۵ هکتار مساحت در هفت پهنه در حال آماده سازی است که سه پهنه آماده واگذاری به شرکت ها است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :