آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270242
تاریخ انتشار : 25 تیر 1399 14:7
تعداد بازدید : 4957

خریداران می‌توانند پیامکی قیمت بگیرند

ثبت قیمت موبایل در سامانه ۱۲۴

مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل گفت: قیمت تلفن های همراه در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است و خریداران تلفن همراه می توانند با واردکردن شناسه تلفن همراه قیمت و گارانتی را با پیامک دریافت کنند.
undefined

فناوران - حمیدرضا عالیان درباره نحوه استعلام قیمت تلفن همراه خریداری شده گفت: با اجرای طرح افق و تجمیع اطلاعات سامانه جامع تجارت با اطلاعات همتا قیمت تلفن همراه به همراه گارانتی برای خریدار ارسال خواهد شد.
مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل افزود: پیشنهاد انجمن واردکنندگان موبایل به وزارت صمت برای جلوگیری از گران فروشی این است که با استفاده از اطلاعات سامانه جامع و همتا در زمان خرید تلفن همراه و فعال سازی آن قیمت و گارانتی کالا از سوی شرکت ارسال شود.
وی ادامه داد: اگر فردی در این بازه زمانی اقدام به خرید گوشی کرده می تواند با مراجعه به سازمان بازرسی وزارت صمت و سازمان تعزیرات ضمن ثبت شکایت، اضافه مبلغ به خریدار عودت داده می شود، انجام این فرایند در کمتر از ۴۸ ساعت صورت می گیرد.
عالیان افزود: قیمت تلفن های همراه در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است و خریداران تلفن همراه با واردکردن شناسه تلفن همراه قیمت و گارانتی را با پیامک دریافت می کنند.
مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل گفت: ارسال پیامک قیمت تلفن همراه آماده شده است و در مرحله نهایی است.
منبع:میزان 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :