آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270283
تاریخ انتشار : 28 تیر 1399 12:11
تعداد بازدید : 3143

فعالیت های اجرایی و پیش ثبت نام الکامپ انجام شد

پنجاه و دومین نشست هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برگزار شد
 undefined

فناوران - محمدباقر اثنی عشری رییس سازمان نصر، درباره موضوع تخصیص ارز در حوزه ICT اعلام کرد که علی رغم تلاش ها و پیگیری های مداوم سازمان تاکنون هیچ شرکتی موفق به اخذ ارز نشده است.
او همچنین با بیان اقدامات انجام شده برای برگزاری نمایشگاه الکامپ سال جاری، گفت: در حال حاضر تمامی فعالیت های اجرایی لازم برای برگزاری نمایشگاه و نیز پیش ثبت نام در حال انجام است. اما فعلاً هزینه ای بابت فروش غرفه دریافت نشده تا اگر به دلیل شیوع بیماری کرونا تصمیم به عدم برگزاری نمایشگاه گرفته شد، وجهی از متقاضیان اجاره غرفه دریافت نشده باشد.
پرشاد صفایی فراهانی از برگزاری چند نشست ویژه با موضوع بررسی تبعات و آثار بیماری کرونا بر کسب ‏و‏ کارهای حوزه فناوری اطلاعات خبر داد و گفت گزارشی به همین منظور در دست تهیه است و پس از نهایی شدن در هیا‏ت‏ مدیره منتشر خواهد شد.برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک از موضوعات دیگر این جلسه بود. عبدالرضا زندیه وکیلی، مسئول کارگروه ورزش کمیسیون رفاهی و اجتماعی، با شرح اقدامات انجام شده برای اصلاح آیین نامه برگزاری مسابقات و همچنین برنامه ریزی های این دوره، از اعضا هیات مدیره خواست تا اگر پیشنهادی درخصوص آیین نامه برگزاری مسابقات دارند، به کارگروه ارائه کنند. او در عین حال با تاکید بر این که برگزاری مسابقات، تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا است معتقد بود نمی توانیم برگزاری مسابقات این دوره را قطعی بدانیم. رییس سازمان نیز با تاکید بر این موضوع که حفظ سلامتی کارمندان شرکت ها اولویت بسیار بالایی دارد، گفت: «سازمان برنامه ریزی های خود را برای برگزاری مسابقات انجام خواهد داد ولی اگر به دلیل شیوع بیماری و ایجاد محدودیت‏ ها اجازه برگزاری این مسابقات داده نشود، مسابقات ممکن است در هر مرحله ای متوقف و ادامه آن به زمانی که شرایط برگزاری مهیا باشد، موکول شود.» او همچنین پیشنهاد کرد ثبت نام شانزدهمین دوره مسابقات جام انفورماتیک بدون دریافت هزینه آغاز شود. این پیشنهاد با اجماع آرا (13 رأی حاضر در جلسه) به تصویب رسید. علی آذرکار دبیر سازمان نصر تهران موضوع تشکیل «کمیسیون هوش مصنوعی و علوم داده» را مطرح کرد. او به مصوبه نشست قبل هیات مدیره مبنی بر صحت سنجی فعالیت شرکت های متقاضی عضویت در این کمیسیون پرداخت و گفت: طبق صحت سنجی صورت گرفته، متقاضیان در حوزه هوش مصنوعی و علوم داده فعالیت می‏ کنند. تشکیل این کمیسیون نیز با اجماع آرا رسماٌ مصوب شد.
منبع:نصر تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :