آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270293
تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 10:47
تعداد بازدید : 4545

برگزیدگان جشنواره «خلاق برتر» تسهیلات ویژه دریافت می کنند

فراخوان جدید جشنواره «خلاق برتر» به شناسایی و انتخاب شرکت های خلاق برتر اختصاص دارد. بر اساس این فراخوان سه شرکت منتخب، مبلغ صد میلیون تومان تسهیلات ویژه دریافت می کنند. استارتاپ های منتخب نیز، علاوه بر دریافت جوایز نقدی به عنوان تیم خلاق معرفی می شوند.
undefined

فناوران- این جشنواره، با هدف انتخاب و قدردانی از شرکت های خلاق برتر و استارتاپ های صنایع خلاق موفق، طراحی شده است.  تجلیل از شتابدهنده ها، مراکز نوآوری(فعال در حوزه صنایع خلاق) و مراکز همکار دبیرخانه خلاق، بخش دیگری از اهداف این جشنواره است.
در این جشنواره، همچنین، صد میلیون تومان تسهیلات ویژه به سه شرکت خلاق منتخب حاضر در جشنواره پرداخت می شود. استارتاپ های برتر نیز علاوه بر دریافت جوایز نقدی به عنوان تیم خلاق شناسایی می شوند. جوایز در دو شاخه شرکت های بالغ و شرکت های در حال رشد اهدا می شود.
براساس نظر دبیرخانه برگزاری این رویداد، ارزیابی و رتبه بندی در هر حوزه، در میان شرکت های خلاق فعال در همان حوزه انجام خواهد گرفت و ملاک های ارزیابی هر حوزه ممکن است با حوزه دیگر متفاوت باشند. این رویداد در تابستان سال جاری برگزار می شود و زمان آن در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق به آدرس  ircreative.isti.ir  مراجعه کنند.
منبع:معاونت علمی 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :