آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270302
تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 11:48
تعداد بازدید : 4069

آمادگی بیش از 200 استارتاپ برای شرکت در اینوتکس 2020

در نهمین نمایشگاه اینوتکس 2020 فرصتی فراهم شده است تا شرکت های فناور و استارتاپ ها بتوانند به صورت مستقیم با شرکت های بزرگ ارتباط برقرار کنند. به گفته دبیر این رویداد، تا کنون بیش از 200 شرکت فناور و استارتاپ در این گردهمایی ثبت نام کرده اند.
undefined

فناوران- سجاد عباسی دبیر نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری (اینوتکس 2020) گفت: با شروع ثبت نام رویداد اینوتکس 2020  بیش از 200 شرکت و استارتاپ برای حضور در این رخداد مهم ثبت نام کرده اند.
عباسی ادامه داد: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مبلغی بالغ بر 90 درصد هزینه حضور در نمایشگاه، به صورت یارانه پرداخت شده است تا شرکت ها و استارتاپ ها بتوانند از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند. در واقع هزینه حضور در نمایشگاه بالغ بر 3 میلیون تومان است، اما استارتاپ ها و شرکت ها مبلغی بین 100 تا 300 هزار تومان پرداخت می کنند. وی همچنین گفت: در رویداد جنبی اینوتکس کوآپ، فرصتی فراهم شده است تا استارتاپ ها و شرکت های فناور به صورت رو در رو با نمایندگان شرکت های بزرگی مانند شرکت های خودورسازی مذاکره کنند. این ملاقات ها می تواند به جذب سرمایه و حل نیازهای فناورانه شرکت های بزرگ منتهی شود.
به گفته عباسی، همچنین در این رویداد مذاکرات متعددی در جریان است تا سخنرانان بین المللی از کشورهای مختلف  در این رویداد حضور یابند. برخی از برندگان جایزه مصطفی(ص) که در کشور خودشان کسب و کارهای فناورانه تاسیس کرده اند، نیز به عنوان سخنران به این رخداد دعوت شده اند.
نهمین نمایشگاه اینوتکس 2020 به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جهوری، در 22 مرداد ماه سال جاری  برگزار می شود. این رخداد حوزه فناوری، پذیرای شرکت های فناور، استارتاپ ها و فعالین عرصه نوآوری از سراسر جهان است. به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از غرفه های این رویداد به شکل مجازی و سه بعدی طراحی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :