آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270306
تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 12:11
تعداد بازدید : 4007

صدور 335 مورد جواز تاسیس خدمات فنی و مهندسی

سرپرست دفتر آموزش و پژوهش وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: این وزارتخانه برای حمایت از برنامه های حوزه آموزش، پژوهش و فناوری در سال 98 برای 26 مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی جواز تاسیس صادر کرده است.
undefined

فناوران- مهرداد صفوی فرخی افزود: در سال 98 همچنین 335 مورد جواز تاسیس خدمات فنی و مهندسی صادر شده که این تعداد نسبت به سال قبل از آن، 4.3 درصد رشد داشته است.
سرپرست دفتر آموزش و پژوهش وزارت صمت گفت: هرساله نیازهای پژوهشی بخش صنعت، معدن و تجارت استخراج شده و دانشگاه های کشور از آن استفاده می کنند؛ برای امسال نیز 600 پروژه شناسایی و معرفی شده اند.
وی افزود: سال گذشته 1220 پروژه نیازسنجی و شناسایی شده و امسال نیز این نیازسنجی انجام گرفته و برای پایداری این موضوع، طرح “تاپ” را راه اندازی کردیم تا با اجرایی ساختن “تاپ” ارتباط بین صنعت و دانشگاه را سیستماتیک کنیم و بنگاه ها بتوانند نیاز خود را در سامانه اعلام کنند.
صفوی فرخی با بیان اینکه دانشگاه ها باید توانمندی خود را اعلام کنند تا ارتباط بین صنعت و دانشگاه برقرار شود، اضافه کرد: در این زمینه وزارت علوم از سامانه هایی برخوردار است که پروژه های مشترک بین صنعت و دانشگاه را به یکدیگر وصل می کند.
منبع:شاتا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :