آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270475
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1399 10:53
تعداد بازدید : 3122

حمایت بانک آینده از کسب وکارهای دانش بنیان آسیب دیده از کرونا

بانک آینده، در سال جهش تولید و با هدف تقویت، تأمین مالی و حمایت از شرکت های دانش بنیان، مرحله سوم پرداخت تسهیلات به این شرکت ها را آغاز کرد.
undefined

فناوران- در نشستی که در سالن همایش های صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور محمد فطانت مدیر عامل بانک آینده، مدیران عامل بانک های کارآفرین و صنعت و معدن و مدیران این صندوق و در آیین برگزاری آغاز مرحله سوم حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ویژه شرکت های دانش بنیان متوسط و بزرگ برگزار شد، فطانت بر لزوم حمایت از صنایع دانش بنیان، به خصوص در شرایط همه گیری ویروس کرونا، تأکید کرد.
مدیر عامل بانک آینده بیان کرد: بانک آینده، مفتخر است تا کماکان، با چابکی و تسریع در انجام امور، با پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان، به خـصوص شرکـت های آسـیب دیده از ویروس کرونا، حمایت های لازم را انجام دهد تا این شرکت ها، به خصوص شرکت های فعال در حوزه سلامت و درمان، با تولیدات خود کمک کنند تا از این شرایط بحرانی کرونا، با موفقیت عبور کنیم. پرداخت تسهیلات مرحله سوم با نرخ 9 درصد و بازپرداخت 18 ماهه و برای شرکت های دانش بنیان متوسط و بزرگ است. پیش از این نیز، 143 شرکت دانش بنیان، از تسهیلات حمایتی بانک آینده، بهره مند شده اند


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :