آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270522
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1399 13:2
تعداد بازدید : 4834

به روزرسانی EMUI 11 هواوی پاییز عرضه می شود

مدیر بخش نرم افزاری محصولات هواوی در ابتدای ماه جاری میلادی در سخنانی از ارائه نسخه جدید رابط کاربری هواوی یعنی EMUI 11 در سه ماهه سوم سال 2020 خبر داد.

 آی تی من- پیش بینی ها حاکی از آن است که نسل بعدی Custom ROM یا اندروید شخصی سازی شده توسط هواوی در این رابط کاربری حضور خواهد داشت. ( Custom ROMدر واقع نسخه مختص و شخصی سازی شده سیستم عامل متن باز اندروید است که توسط هواوی بهینه شده و از رابط کاربری اختصاصی هواوی نیز استفاده می کند). این رابط کاربری مبتنی بر فناوری سیستم های غیرمتمرکز (Distributed Technology) بنا شده که باعث بهینه شدن عملکرد اپلیکیشن ها و بالا رفتن کیفیت تجربه کاربر خواهد شد. همچنین این فناوری بخشی از استراتژی تجربه همه جانبه هواوی (Huawei’s All Scenario Experience) است که امکان ارتباط بهتر و فرآیندهای هوشمندانه تر را نیز مهیا می کند.
ویژگی بعدی این رابط کاربری امکان برقراری تماس تصویری با کیفیت HD بین چندین دستگاه است. مثلا تماس صوتی را می توان از طریق دستیار صوتی یا تماس تصویری را بلافاصله از طریق تلویزیون هوشمند پاسخ داد. حتی امکان ارسال تصاویر همزمان از منابع دیگر برای دوستان وجود دارد. مثلا می توانید تصاویر رسیده از پهپاد خود را در حین گفتگو برای دوستان به صورت زنده نمایش دهید. یکی از خواص فناوری سیستم های غیر متمرکز هواوی ایجاد امکان استفاده از سخت افزارهای یک محصول توسط محصولی دیگر است. مثلا به راحتی گوشی شما به لپ تاپ تان متصل شده و کنترل گوشی و استفاده از امکانات آن مثل دوربین یا میکروفن از طریق لپ تاپ میسر خواهد شد. 
رابط کاربری EMUI 11 مبتنی بر اندروید 11 ارایه خواهد شد و از آنجایی که هواوی متعهد است تا سال ها دستگاه های خود را به روز نگه دارد، دارندگان گوشی های فعلی هواوی می توانند از دریافت این به روزرسانی مطمئن باشند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :