آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270665
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 12:2
تعداد بازدید : 3075

مهلت ثبت نام در فراخوان عضویت مرکز رشد پارک پردیس اعلام شد

با انتشار سیزدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس، متقاضیان می توانند تا ۲۴ مرداد ماه تقاضای خود را ارایه دهند.
undefined

فناوران- با انتشار فراخوانی از سوی پارک فناوری پردیس برای جذب شرکت ها در مرکز رشد فناوری نخبگانی، تیم ها و شرکت های نوپای فعال در حوزه های «مکانیک پیشرفته و مکاترونیک»، «برق و تجهیزات الکترونیکی»، «نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته»، «سلامت و تجهیزات پزشکی»، «فناوری های دیجیتال و IT » و «انرژی های تجدید پذیر» می توانند در سیزدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس شرکت کنند.
علاقه مندان برای عضویت در مرکز رشد نخبگان فناوری لازم است تا ۲۴ مردادماه با مراجعه به آدرس techelite.ir/form فرم درخواست عضویت را دریافت و پس از تکمیل، مدارک خود را به یکی از دو نشانی الکترونیکی
 info@techelite.ir یا apply@techelite.ir ارسال کنند.
مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح آغاز شده و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر، ادامه داده می شود. در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار شده تا طرح ها از جنبه های فنی و تجاری مورد بررسی قرار گیرند. در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم هایی که مورد پذیرش اولیه قرار گیرند به مدت ۱۲ هفته در فضای کاری اشتراکی، به صورت فشرده برخی مهارت های مهم و اصلی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه را فرا گرفته و در پایان این دوره از طرح خود دفاع می کنند. در صورت تائید طرح، تیم ها به عنوان عضو پیش رشد، پذیرش می شوند.
«فرصت مناسب برای کسب و کارهای نوپای نوآورانه برای استقرار در بزرگترین پارک فناوری کشور»، «استفاده از خدمات متنوع تجاری سازی و کسب و کار»، «همجواری با بیش از ۴۲۰۰ نیروی متخصص و ۲۵۰ شرکت فناور و دانش بنیان»، «استقرار در فضای کاری اشتراکی»، «شناخت بازار هدف»، «استفاده از منتورهای مرکز»، «اطلاع رسانی و شبکه سازی» و «آموزش و توسعه مهارت های فردی و تیمی» از مزایای عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان هستند.
منبع:ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :