آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270880
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1399 11:48
تعداد بازدید : 3003

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد:

استارتاپ ها به ۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری خطرپذیر نیاز دارند

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه برگزاری دوشنبه های استارتاپی منجر به سرمایه گذاری های خوبی در حوزه های مختلف فناوری شده است، گفت: به زودی اخبار خوبی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه سلامت دیجیتال اعلام خواهیم کرد.
undefined

فناوران - سیاوش ملکی فر در رویداد آنلاین دوشنبه های استارتاپی؛ حوزه کشاورزی با بیان اینکه شیوع کرونا ویروس امکان ارتباط با همه استارتاپ ها، پژوهشگران و فناوران سراسر کشور را برای ما فراهم کرد، ابراز امیدواری کرد که صندوق نوآوری و شکوفایی بیش از پیش به این فناوران خدمت رسانی کند.
وی در خصوص برگزاری پنجمین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه کشاورزی، گفت: یکی از سوالاتی که همواره از ما می شود، این است که آیا با برگزاری این رویدادها امکان جذب سرمایه برای استارتاپ ها فراهم شده است و پاسخ ما به آنها این است که این سرمایه گذاری ها صورت گرفته است.
ملکی فر جذب سرمایه در استارتاپ ها را نیازمند زمان و فرصت دانست و اظهار کرد: بر اساس برآوردهای انجام شده، استارتاپ ها نیازمند ۱.۵ تا ۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری خطرپذیر هستند که تحقق آن نیازمند گفت وگو میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و ایجاد ادبیات مشترک میان آنها است.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی درباره برگزاری اولین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه سلامت دیجیتال، یادآور شد: نتایج مثبتی در زمینه سرمایه گذاری در این حوزه رخ داده است که به زودی اخبار نویدبخشی را اعلام خواهیم کرد.
وی کشاورزی را حوزه کلیدی برای کشور دانست و ادامه داد: در هفته گذشته با برگزاری رویداد به هم رسانی کشاورزی، نیازمندی های این حوزه را برای شرکت ها و استارتاپ ها معرفی کردیم و کارگزاران صندوق نوآوری پیگیر نتایج این رویداد هستند.
وی با بیان اینکه از ۵۲۰۰ شرکت دانش بنیان موجود در کشور، ۵۰۰ شرکت(۱۰ درصد شرکت های دانش بنیان) با برچسب کشاورزی فعالیت دارند، گفت: برگزاری این رویداد و حضور صندوق نوآوری، منجر به تزریق فناوری در حوزه نسبتا سنتی کشاورزی شود.
منبع:ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :