آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270905
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 10:18
تعداد بازدید : 3079

خدمات بیمه به دانش بنیان ها معرفی شد

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک بسته خدمتی بیمه ای را به شرکت های دانش بنیان و فناور ارائه می کند. این بسته خدمتی انواع بیمه نامه ها مانند، بیمه مسوولیت، آتش سوزی و بیمه کالا را در بر می گیرد.
undefined

فناوران- شرکت های دانش بنیان به دلیل نوع خاص فعالیتی که انجام می دهند به خدمات بیمه ای ویژه ای نیاز دارند. شرکت های بیمه باید متناسب با این فعالیت های فناورانه بیمه نامه های سازگار با زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور را تدوین کنند.
برای تحقق این مساله، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه های مشترکی را با شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه بیمه به امضا رسانده است. این تفاهم نامه ها یک بسته خدمات بیمه ای بسیار متنوع را به وجود آورده است که انواع بیمه نامه ها را در بر می گیرد.
بیمه مسوولیت، بیمه مسوولیت حرفه ای، بیمه مسوولیت ناشی از تولید، بیمه مسوولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان گروهی و بیمه شکست ماشین آلات از جمله بیمه نامه های است که در بسته خدمتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.
در این راستا مرکزشرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویدادی آنلاینی برگزار کرد که در آن محمد حسین مردی به عنوان کارشناس حوزه بیمه، مشاوره های لازم را به مدیران شرکت های دانش بنیان ارائه کرد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر برنامه های مشابه که به صورت پر تعداد برگزار می شود به سایت مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان (daneshbonyan.isti.ir) مراجعه کنند.
منبع:معاونت علمی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :