آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270926
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 12:5
تعداد بازدید : 4591

هوآوی باارزش ترین برند چین شد

بر اساس رده بندی منتشر شده از سوی موسسه برند آلیانس شرکت هوآوی چین با ارزش 117 میلیارد دلار هم اکنون ارزشمندترین برند چینی به شمار می رود.
undefined

فناوران- به گزارش راشا تودی، موسسه برندآلیانس اعلام کرد که برند هوآوی در حال حاضر با 117 میلیارد دلار ارزش گران ترین برند چین به شمار می رود.
در گزارش این موسسه آمده است: مجموع ارزش 20 برند برتر چین به 6.12 تریلیون دلار رسیده است. 
روزنامه چاینا دیلی، طی گزارشی با اشاره به گزارش موسسه برندآلیانس می گوید: دومین برند با ارزش در چین شرکت پنسنت با 107 میلیارد دلار ارزش است. در لیست برندهای ارزشمند چینی شرکت علی بابا با 96.4 میلیارد دلار ارزش در مقام سوم قرار دارد. دو موسسه بانک صنعت و تجارت چین به همراه چین موبایل نیز به ترتیب با 84.4 میلیارد دلار و 61.7 میلیارد دلار در جایگاه های بعدی ارزشمندترین شرکت های چینی قرار دارند. شرکت های دارویی، تولید تجهیزات پزشکی، الکترونیک، اینترنت و مواد غذایی بیشترین سهم را در میان 500 شرکت برتر چینی دارند. 
لیست شرکت برند آلیانس نشان می دهد که شرکت شیائومی با ارزش 12.3 میلیارد دلار ارزشمندترین شرکت تولید تجهیزات الکترونیک در چین است. حدود 41 شرکت در میان 300 شرکت بزرگ چینی آنهایی هستند که در زمینه ارائه خدمات در بستر اینترنت فعالیت می کنند.
گزارش این موسسه می افزاید که شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش، تفریحی و دفتری اینترنتی از محل شیوع ویروس کرونا سود خوبی کسب کرده اند.
منبع:فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :