آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270969
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1399 11:0
تعداد بازدید : 2995

مدیرعامل اسنپ: ام تی ان برنامه ای برای خروج از اسنپ ندارد

مدیرعامل اسنپ گفت: هیچ برنامه کوتاه مدتی برای خروج MTN از ایران و همچنین واگذاری سهام اسنپ وجود ندارد.
undefined

فناوران- محمد خلج با اشاره به اینکه بیانیه مشترک ایرانسل و ام تی ان هم خروج قریب الوقوع این شرکت را منتفی اعلام کرده گفت: بااین وجود تمام مباحث در لایه استراتژیک و مدیران ارشد و سهامداران شرکت مطرح و سناریوهای مختلفی بررسی می شود و درنهایت جای نگرانی نیست و اطمینان داد که اگر این اتفاق بیفتد، مجموعه اسنپ بهترین راهکار و سناریو را برای منافع کاربرانش در نظر خواهد گرفت.
وی گفت: در حال حاضر بحث های پرداختی اسنپ از طریق اپلیکیشن آپ انجام می شود.اما با گسترده تر شدن سرویس های اسنپ این انتظار به وجود آمده که این سوپراپ در آینده کیف پول مخصوص خودش را راه اندازی کند. وی ادامه داد: در حال حاضر ما با آپ همکاری می کنیم و مجموعه خدمات فین تکی مان هم با آپ انجام می شود و توسعه خدمات مان را هم با همکاری همین مجموعه انجام می دهیم. در حال حاضر بعضی از شرکت های گروه برای ارائه کیف پول یکپارچه با خود آپ در تعامل هستند و این نشان دهنده این است که ما به دنبال افزایش همکاری ها با مجموعه آپ هستیم.
به گفته خلج توسعه جغرافیایی محصولات و ارائه سرویس های جدیدتر در سوپراپ اسنپ و همین طور تعامل با ذی نفعان و به ویژه حاکمیت و رگولاتوری جزو برنامه های کوتاه و میان مدت این مجموعه است. 
در رابطه با چشم انداز بلندمدت اسنپ هم خلج به رفع تمام نیاز کاربران به صورت آنلاین و تعامل با مجموعه های متنوع در کشور اشاره کرد و گفت: راه اندازی سرویس هایی مانند اسنپ دکتر و ایده های مشابه، باعث خوشحالی ما است.
وی درباره عرضه عمومی سهام اسنپ نیز گفت: ورود به بورس برای اکثر شرکت ها واقعا یک ایده آل است که درنهایت می خواهند این اتفاق برایشان بیفتد و نمادشان روی تابلو قرار گیرد. ما هم در همین راستا مطالعاتی را انجام می دهیم و مزایا، معایب، ریسک ها و فرصت هایی که برایمان دارد را جمع آوری و مطالعه می کنیم. درنهایت نتایج به دست آمده را در اختیار سهامدارانمان قرار می دهیم تا تصمیم گیری نهایی اتفاق بیفتد. مقطع زمانی و شیوه ورود به بورس برای ما مهم است و به طورکلی دید مثبتی به این قضیه داریم.
منبع:فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :