آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271087
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1399 10:57
تعداد بازدید : 2991

موفقیت ۷۰ درصدی مذاکرات سرمایه گذاری در اینوتکس ۲۰۲۰

درصد جلسات (۳۵۰ جلسه) بخش کافه سرمایه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند.
undefined

فناوران- یکی از بخش های مهم نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، که از ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه بصورت مجازی برگزار شد، «کافه سرمایه» بوده است.
این رویداد فرصت ویژه برای صاحبان شرکت های نوپا و استارت آپ ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه گذاران بود.
این رویداد، جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارت آپ های برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده بود و در آن استارت آپ ها به فرصت ارائه طرح های خود به شبکه سرمایه گذاران دست پیدا کردند.
در این رویداد ۲۵ استارت آپ متقاضی سرمایه و ۶۲ سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور داشتند.
 نحوه برگزاری این رویداد بدین صورت طراحی شده بود که نماینده هر شرکت یا سرمایه گذار، در اتاق اختصاصی خود بصورت آنلاین حاضر شده و استارت آپ ها در مدت زمان مشخص به صورت خصوصی خود را به آن ها معرفی می کردند. 
در این جلسات خصوصی، سرمایه گذاران به بررسی ابعاد مختلف استارت آپ ها پرداختند و در صورت علاقه مندی به طرح ها و تمایل به سرمایه گذاری روی آن ها، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارت آپ ها را مطرح کردند.
در اولین روز از کافه سرمایه تعداد ۷۰ جلسه خصوصی آنلاین، بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران برگزار شد و در دومین روز از این رویداد، تعداد جلسات استارت آپ ها و سرمایه گذاران به بیش از ۱۰۰ جلسه رسید. در سومین و چهارمین روز از کافه سرمایه نیز، شاهد برگزاری ۱۸۰ جلسه سرمایه گذاری بودیم.
در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۰، مجموعا ۳۵۰ جلسه سرمایه گذاری تنظیم و برگزار شد.
در این رویداد، استارت آپ ها از حوزه های مختلفی از قبیل BI، AI،  IT، IOT، سلامت، آموزش، تولید محتوا، صنعت، پزشکی، گردشگری، کشاورزی، هنر، مد و پوشاک و مواد غذایی حضور داشتند.
محدوده مذاکرات، گفتگو پیرامون مسائلی شامل طرح کسب و کار و طرح مالی، میزان مشارکت و حدنصاب سهام، نحوه مدیریت شرکت، نحوه تامین مالی و تمام موضوعات مرتبط برای شکل گیری همکاری و سرمایه گذاری بود.
با توجه به آمار به دست آمده از بازخورد سرمایه گذاران، ۷۰ درصد این جلسات (۳۵۰ جلسه) با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند که قرار است جلسات بیشتری برای آن ها تنظیم شود.
منبع:ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :