آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271545
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1399 12:4
تعداد بازدید : 2870

حضور یک شرکت دانش بنیان در میان کارآفرینان برتر تهران

در سیزدهمین دوره معرفی کارآفرینان برتر استان تهران یکی از شرکت های دانش بنیان به عنوان کارآفرین برتر معرفی شد.
undefined

فناوران-  در سیزدهمین دوره معرفی کارآفرینان برتر استان تهران، ۳ شرکت برتر در حوزه صنعت، ۳ شرکت در حوزه خدمات و ۳ شرکت در بخش کشاورزی به عنوان کارآفرینان برتر مورد تقدیر قرار گرفتند، ضمن اینکه ۷ شرکت در بخش صنعت به عنوان تلاشگر شایسته تقدیر معرفی و تقدیر شدند.

یکی از شرکت های دانش بنیان ارایه خدماتی نوین در بازار سرمایه ایران به عنوان کارآفرین برتر مورد تقدیر قرار گرفت. این شرکت خدماتی را در زمینه “جمع آوری، پردازش و ارایه اطلاعات مربوط به ورقه بهادار، معامله ورقه بهادار و ناشر ورقه بهادار”، “جمع آوری و پردازش اطلاعات مالی، اقتصادی و تجاری برای ارایه به سرمایه گذاران، محققان و سایر اشخاص یا انتشار آنها از طرق مختلف”، “ایجاد بانک اطلاعات جامع مالی”، “طراحی، محاسبه و انتشار انواع شاخص های مالی و اقتصادی ایران و سایر کشورها”، “ساده سازی و درک پذیر کردن پارامترهای پیچیده بازار سرمایه”، “مشاوره تامین مالی”، “تهیه گزارش های توجیهی” و “تهیه طرح کسب و کار” ارایه می دهد.

علی رسولی زاده، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در این مراسم ضمن دریافت تندیس کارآفرین برتر استان گفت: ما این مأموریت را انتخاب کرده ایم که “دستیار هوشمند اقتصادی مردم” باشیم. لذا با استفاده از متخصصان هوش مصنوعی، سامانه های متنوعی را طراحی و پیاده سازی کردیم.

عرضه سامانه ای برای متقاضیان حقیقی به منظور دریافت تسهیلات غیر حضوری از محصولات دانش بنیان این شرکت است که در حال حاضر در یکی از بانک های کشور به بهره برداری رسیده است.

اپلیکیشن سیگنال این شرکت نیز اطلاعاتی در زمینه آخرین تغییرات قیمت سهام شرکت ها، اوراق بدهی، صندوق های سرمایه گذاری، طلا، سکه، ارز، ارزهای دیجیتال، نفت و مشتقات و فلزات را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

منبع:ایسنانظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :