آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271546
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1399 12:7
تعداد بازدید : 2862

حمایت ۸۰ درصدی از حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه انرژی افغانستان

شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در اولین نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان می توانند تا ۲۰ شهریور تقاضای خود را برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان از طریق سامانه غزال ثبت کنند و از خدمات ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۵۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض استفاده کنند.
undefined

فناوران - بزرگترین نمایشگاه ایران در افغانستان با حمایت وزارت نیرو از اول تا سوم مهر ماه با هدف آشنایی فعالان بخش فنی و مهندسی ایرانی با پروژه های قابل اجرا در افغانستان برگزار می شود. شرکت های دانش بنیان متقاضی نیز می توانند تا ۸۰ درصد از خدمات بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی معادل ۵۰ میلیون تومان برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان استفاده کنند.

نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان با توجه به اهمیت کشور افغانستان در صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی صنعت برق، می تواند یک فرصت مناسب برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان محسوب شود.

در این نمایشگاه شرکت های توانمند ایرانی در زمینه های مرتبط با نمایشگاه، آخرین دستاوردها و کالاهای تولیدی خود را به نمایش می گذارند و این نمایشگاه زمینه ساز توسعه همکاری های فنی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان است.شرکت های دانش بنیان علاقه مند به حضور در این نمایشگاه می توانند برای ثبت نام به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، تجار و بازرگانان افغانستان ارتباطات تجاری گسترده ای در آسیای میانه داشته و با شراکت با طرف های ایرانی می توانند بخشی از مشکلات حضور شرکت های دانش بنیان را در این بازار پوشش داده و از پروژه های عمرانی و فنی و مهندسی این کشورها در قالب کنسرسیوم های مشترک بهره مند شوند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :