آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271612
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1399 11:38
تعداد بازدید : 2847

پاویون ایران در هفته فناوری های برتر روسیه برپا می شود

با برپایی پایون ملی ایران در هفته فناوری های برتر ۲۰۲۰ روسیه زمینه ای فراهم شده است تا شرکت های دانش بنیان، خلاق و نوآور بتوانند در رویداد این هفته که شامل «نمایشگاه های بین المللی سویاز ۲۰۲۰» و «ناوی تک ۲۰۲۰» می شود، حضور یابند.
undefined

فناوران - با حمایت مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، پاویون ملی ایران در هفته فناوری های برتر ۲۰۲۰ روسیه ۱۲ تا ۱۶ آبان ماه سال جاری برپا می شود. شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور هم تا پایان شهریورماه سال جاری فرصت دارند برای ثبت نام در این پاویون اقدام کنند.

امسال نمایشگاه سویاز ۲۰۲۰ با موضوعات شهر هوشمند، اینترنت چیزها، تجهیزات مخابرات و خدمات و سرویس 5G، شبکه های انتقال دیتا، زیرساخت های مخابراتی و شبکه ای، ارتباطات ماهواره ای، ارتباطات رادیویی، ارتباطات همراه و کابل و تجهیزات مخابراتی میزبان علاقه مندان است.

همچنین علاقه مندان به مباحث مراکز پردازش دیتا-پردازش، نرم افزار و خدمات، سامانه های تغذیه الکتریکی، نرم افزارهای روسی، فناوری های آی پی، رادیو و تلویزیون، هوش مصنوعی و غیره هم می توانند در این نمایشگاه حضور یابند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، نمایشگاه ناوی تک هم در موضوعات مختلفی مانند سیستم های مانیتورینگ حمل ونقل، به کارگیری و اتصال خدمات ناوبری به وسایل نقلیه، اینترنت چیزها در بخش حمل ونقل، امنیت سایبری در حمل ونقل، سامانه های اطلاعات جغرافیایی هوشمند و خدمات آن، سامانه های اطلاعات حمل ونقل هوشمند و غیره هم برگزار می شود.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :