آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271800
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399 11:22
تعداد بازدید : 214

بسته رایگان اینترنت ۷۰۰ هزار معلم فعال شد

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بسته سه ماهه رایگان اینترنت ۷۰۰ هزار معلم از ساعت ۲۰ دیشب فعال شده و فعال سازی اینترنت سایر معلمان نیز به تدریج تا هفته اول مهر به پایان می رسد.
undefined

فناوران- محمدجواد آذری جهرمی گفت: استفاده از شبکه «شاد» در سراسر کشور رایگان شده و همه اپراتورها استفاده از این شبکه را برای دانش آموزان و معلمان رایگان کردند.

وی گفت: معلمان جدای از شبکه «شاد» برای آموزش مجازی نیاز به بسته هایی داشتند که مقرر شد از ساعت ۲۰ امشب (دیشب، دوشنبه) بسته های سه ماهه رایگان اینترنت برای ۷۰۰ هزار معلم و کادر آموزشی سراسر کشور که فروردین ماه در سامانه وزارت ارتباطات ثبت نام کرده بودند، فعال شود. وزیر ارتباطات افزود: آن دسته از معلمانی که هم اکنون بسته های اینترنت فعالی دارند این بسته ها برای شان ذخیره می شود و پس از اتمام بسته سه ماهه، از آن بسته ها می توانند استفاده کنند. آذری جهرمی گفت: تمدید این بسته های آموزشی معلمان منوط به ارزیابی شرایط پس از این سه ماه است و اگر آموزش مجازی ادامه داشته باشد برای آن هم برنامه ریزی می کنیم.

وی درباره بسته اینترنت ویژه دانش آموزان هم گفت: یکسری بسته های سفید در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد که هماهنگی های لازم با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است و این بسته می تواند از طریق اپراتورهای خانگی و تلفن همراه به صورت رایگان استفاده شود و با همان شماره تلفنی که دانش آموزان در شبکه «شاد» ثبت نام کرده اند این بسته قابل استفاده است. وی افزود: سه بسته دیگر برای دانشگاه ها، دانشجویان و استادان وعده داده بودیم که از ابتدای مهر همه دانشگاه هایی که وزارت علوم به ما اعلام کرده باشد، سایت های آموزشی موردنیازشان رایگان خواهد بود. وزیر ارتباطات گفت: بسته ای هم برای دانشجویان و اساتید برنامه ریزی کرده ایم که آن هم تا ابتدای مهر فرآیند ثبت نامش آغاز می شود.

منبع:وزارت ارتباطاتنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :