آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272419
تاریخ انتشار : 13 مهر 1399 11:28
تعداد بازدید : 2736

با حمایت معاونت علمی ‌ریاست جمهوری

بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ ۲۰ مهرماه برگزار می شود

بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری از ۲۰ مهرماه جاری به صورت مجازی برگزار می شود.
undefined

فناوران- از آنجا که با پیشرفت تکنولوژی و توسعه کسب وکارهای آنلاین، بازاریابی دیجیتال در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته و از طرفی تداوم بحران کرونا، نیاز کسب و کارها را به استفاده از ظرفیت  فضای مجازی بیشتر کرده است، برگزاری بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ به صورت آنلاین می تواند اقدامی موثر برای حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا باشد.

بر این اساس بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ با رویکرد حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارت آپی و توسعه آموزش در فضای دیجیتال توسط ۱۶ مدرس بازاریابی و فروش ایران برگزار می شود.

این رویداد مجازی توسط یک مرکز نواوری و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب دوره آموزشی ۱۰۰ ساعته اجرا می شود و با توجه به بحران کرونا و مشکلات اقتصادی، ۸۰ میلیون تومان کمک هزینه آموزشی در این رویداد برای حمایت از استارت آپ ها در نظر گرفته شده است تا علاقه مندان با هزینه کمتری در این بوتکمپ شرکت کنند.

مهدی محمدی، دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این باره گفت: دولت برای حمایت از استارت آپ ها در شرایط کرونا طرح های متفاوتی را در نظر گرفته که حمایت از آموزش تخصصی آنلاین در شرایط کنونی در این میان حائز اهمیت است.

رحمتیان مسوول برگزاری بوتکمپ نیز عنوان کرد: این ظرفیت فراهم شده که رویداد بصورت آنلاین برگزار شود تا استفاده از دوره های آموزشی با کمترین تجهیزات (مانند تلفن همراه هوشمند) برای تمام علاقه مندان از سراسر کشور مهیا شود.

وی افزود: همچنین تمهیداتی در نظرگرفته شده تا پس از پایان این دوره دوماهه، امکان دسترسی به فایل ها و ویدئوهای آموزشی برای علاقه مندان میسر شود.

مبانی بازاریابی و تدوین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی، بازاریابی محتوایی، بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی، طراحی سایت، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو SEO، تبلیغات آنلاین، مانیتورینگ و تحلیل، امنیت اطلاعات و بازاریابی حفظ و نگهداشت مشتری از مهمترین سرفصل های آموزشی در این دوره مجازی ۱۰۰ ساعته خواهد بود.

منبع:مهرنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :