آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272920
تاریخ انتشار : 3 آبان 1399 12:47
تعداد بازدید : 2677

صدور کارت بازرگانی برای کارتن خواب ها بررسی شود

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در نامه ای به رییس اتاق ایران درخواست کرد موضوع صدور کارت بازرگانی برای ۷۰ کارتن خواب که رییس کل بانک مرکزی ادعا کرده، صحت سنجی شده و گزارش آن منتشر شود.
undefined

فناوران- حسین سلاح ورزی، نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نامه ای به رییس اتاق ایران درخواست کرد موضوع صدور کارت بازرگانی برای ۷۰ کارتن خواب که رییس کل بانک مرکزی ادعا کرده، بررسی شده و گزارش آن منتشر شود. متن نامه به این شرح است:

رییس کل بانک مرکزی هم در جلسه شورای گفتگو و هم در مجامع دیگر به کرات فرموده اند که ۷۰ نفر از کسانی که ارز را برنگردانده اند کارتن خواب بوده اند و یا در رسانه ها مرتب از واردات ۷۰۰ خودرو پورشه با استفاده از کارت بازرگانی فردی فاقد صلاحیت صحبت می شود. با توجه به ابهامات موجود و به منظور صیانت از نهاد اتاق پیشنهاد می شود در صورت صلاحدید دستور فرمایند موضوع بررسی و رسیدگی لازم در خصوص صحت و سقم این گفته ها و ارایه و انتشار اطلاعات کامل و واضح به افکار عمومی صورت پذیرد. بدیهی است در صورت حقیقت داشتن چنین ادعاهایی وظیفه اتاق ایران اطلاع رسانی و انتشار اسامی متخلفین و برخورد جدی با مسامحه کنندگان و در صورت کذب بودن، پیگیری حقوقی و طرح دعوی علیه نشرکنندگان ادعاهای کذب است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :