آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272985
تاریخ انتشار : 5 آبان 1399 14:44
تعداد بازدید : 3782

درخواست از شرکت ها برای معرفی نماینده در انتخابات نصر تهران

اعضای دارای حق رأی در شاخه شرکت ها، می توانند با مراجعه به پورتال سازمان نسبت به معرفی نماینده خود برای مشارکت در مجمع و انتخابات اقدام کنند.
undefined

فناوران- با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کووید-19 و بنا به تصمیم هیات مدیره سازمان، مجمع سالانه و انتخابات هیأت مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ‏ای استان تهران در تاریخ 29 آبان به شکل غیرحضوری و از طریق سامانه برخط برگزار می‏ شود.

از این رو نیاز است که اعضای دارای حق رأی در شاخه شرکت ها، با مراجعه به پورتال سازمان نسبت به معرفی نماینده خود برای مشارکت در مجمع و انتخابات اقدام کنند.

طبق اساس نامه سازمان، نماینده انتخابی هر شرکت باید مدیرعامل یا یکی از اعضای هیأت مدیره آن باشد.

اعضای شاخه شرکت ها برای معرفی نماینده خود می توانند با ورود حساب کاربری خود در پورتال سازمان، گزینه «نماینده جهت حضور در مجمع» را انتخاب و مشخصات و مدارک لازم را ارائه کنند.

صفحه درج مشخصات نماینده شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه، بارگزاری روزنامه رسمی که موید مدیرعامل یا عضو هیأت مدیره بودن نماینده معرفی شده شرکت است، و همچنین بارگزاری معرفی نامه با مضمون «معرفی نماینده برای شرکت در مجمع عمومی و حضور در انتخابات هیأت ‏مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه‏ای استان تهران» است.

ذکر این نکته ضروری است که احراز هویت فرد معرفی شده توسط سامانه شاهکار انجام می‏ شود و در نتیجه لازم است کد ملی نماینده و شماره تلفن همراه اعلام شده باید با یکدیگر مطابقت داشته باشند. در صورت هرگونه مغایرت، نماینده معرفی شده امکان ورود به سامانه انتخابات را نخواهد داشت.

منبع: نصر تهران


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :