آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 273068
تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 10:0
تعداد بازدید : 2742

کاروان «100استارتاپ» به هفته چهارم رسید

رویداد «۱۰۰ استارتاپ» برنامه پیوسته سرمایه گذاری و شتابدهی غیرمتمرکز است که هر سال روی ۱۰۰ استارتاپ مرحله بذری تا ۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری می کند.
undefined

فناوران- با گذشت 4 هفته از کاروان سرمایه گذاری استانی این مجموعه، از مجموع 267 طرح ثبت نامی، 32 تیم به داوری نهایی راه یافتند که در نهایت 8 تیم برای سرمایه گذاری برگزیده شدند، که تاکنون 4 تیم موفق به جذب سرمایه قطعی به ارزش یک میلیارد و 650 میلیون تومان شده اند و مابقی در مرحله بررسی قرار دارند.مجموعه 100استارتاپ، به عنوان پلتفرم سرمایه گذاری مرحله بذری و پیش بذری، به دلیل شیوع موج سوم بیماری کرونا و در راستای مسوولیت اجتماعی خود تصمیم به راه اندازی کاروان سرمایه گذاری استانی به صورت مجازی گرفته است.معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، صندوق نوآوری و شکوفایی، موسسه دانش بنیان برکت، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان خراسان رضوی، بنیاد برکت، شناسا، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان و نهادهای مربوطه استان ها، همراهان 100استارتاپ در برگزاری  کاروان استانی سرمایه گذاری هستند. 

تاکنون در این کاروان تیم های ویدابیا از استان خراسان رضوی، تیم ویراویراست از استان فارس، ایران نگری از استان قزوین، استودیو بازی سازی دیاکو از استان خوزستان موفق به جذب سرمایه شده اند. در ماه آینده برنامه این کاروان در هفته پنجم 8 آبان ماه در قالب کاروان سرمایه گذاری کشوری طرح های ثبت نامی کل کشور به روند خود ادامه خواهد داد. همچنین در هفته ششم 15 آبان ماه در استان گیلان، هفته هفتم 22 آبان ماه در استان قم و در هشتمین هفته 29 آبان ماه در استان هرمزگان خواهد بود.تیم های استارتاپی می توانند برای ثبت طرح های کسب و کاری خود از طریق سایت 100 startups.ir اقدام کنند.

منبع: معاونت علمی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :