آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 273390
تاریخ انتشار : 1 آذر 1399 10:41
تعداد بازدید : 2632

تپسی در فرابورس پذیرفته شد

رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در حساب توییتری خود از پذیرش تپسی در فرابورس خبر داد.
undefined

فناوران- مسعود خوانساری، روز چهارشنبه در توییتر نوشت: « پس از چند ماه مذاکره از سوی اتاق بازرگانی تهران، با تسهیلگری وزارت اقتصاد و سازمان بورس، یکی از استارت آپ های پیشرو کشور در فرابورس پذیرفته شد. «تپسی» نخستین شرکت از چهار استارت آپی است که برای ورودشان به بازار سهام تلاش کردیم و به زودی نمادش در تابلوی فرابورس جای می گیرد.»

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری نیز با اعلام پذیرش اولیه شرکت تپسی در بازار بورس، گفت: این موضوع یک اتفاق خوش یمن و مبارک برای زیست بوم فناوری و نوآوری است. اینکه یکی از شرکت های استارتاپی به بازار بورس رسیده و بدنه اصلی اقتصاد حضور آن را پذیرفته است.

به گفته ستاری، ورود یک شرکت به بازار بورس را اوج پختگی و بلوغ آن مجموعه می دانند. این اتفاق یعنی پذیرش این شرکت در اقتصاد رسمی کشور. موضوعی که نشان از توانمندی دانشی و تخصصی جوانان کشورمان که به عرصه فعالیت های اقتصادی کشور وارد شده اند، دارد.

همچنین میلاد منشی پور، بنیان گذار و مدیرعامل تپسی، پذیرش این شرکت در فرابورس را گشایش مسیر جدیدی برای اکوسیستم استارتاپی کشور دانست. وی در توییتر نوشت: «این جمله ملکه ذهنمه: شکست کشنده نیست، موفقیت هم پایان کار نیست، ، این شجاعت ادامه ی راهه که تعیین کننده است. خوشحالم که علیرغم همه سختی های یکسال اخیر، ادامه دادیم و امروز، تونستیم مسیر جدیدی رو ایجاد کنیم. نه فقط برای تپسی، بلکه احتمالا برای کل اکوسیستم استارتاپی کشور.»
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :