آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 273744
تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 11:12
تعداد بازدید : 6407

راه اندازی «پارلمان مجازی ایران» با مشارکت همراه اول

سامانه یکپارچه سازی ارتباطات مردم با نمایندگان مجلس با همکاری و مشارکت همراه اول رونمایی شد.
undefined

فناوران - سامانه «پارلمان مجازی ایران» روز چهارشنبه در مراسمی با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی ایران، مهدی غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول و حسین طهرانی مدیرعامل مبین نت و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران همراه اول رونمایی شد.

در سامانه تعاملی پارلمان مجازی ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند درباره مهمترین طرح ها و لوایح با مردم مشورت و نظرات و پیام های مردمی را دریافت کنند.

هر نماینده در پارلمان مجازی ایران دفتر مجازی دارد و مردم می توانند به جای صرف وقت و هزینه، مراجعات خود را از طریق دفتر مجازی انجام دهند.

از این پس، رسالت یکپارچه سازی ارتباطات مردم با تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با این سامانه و راهبری مدیریت مرکز تماس، پیامک، ایمیل و موارد ارتباطی دیگر از جمله خدمات پارلمان مجازی ایران خواهد بود.

«پارلمان مجازی ایران» توسط «همراه اول کسب وکار» در مجلس شورای اسلامی ایران پیاده سازی و اجرا شده است.

شرکت ارتباطات سیار ایران پیش از این و در طول دوران شیوع کرونا، بستر شبکه امن و اختصاصی خود را در اختیار سازمان ها و ارگان های حاکمیتی و دولتی نظیر شورای نگهبان، وزارت کشور و دادگاه ها قرار داده بود تا شرایط دورکاری و برگزاری جلسات آنلاین را برای این نهادها تسهیل کند.

در خبری دیگر از همراه اول، سازمان حج و زیارت از همراهی شرکت ارتباطات سیار ایران در کمک به تأمین غذای مورد نیاز بیماران کرونایی تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، رییس سازمان حج و زیارت از شرکت ارتباطات سیار ایران در همراهی با خادمان و کارگزاران این سازمان در تهیه، طبخ، بسته بندی و توزیع غذای مورد نیاز بیماران متأثر از کرونا، تقدیر کرد.

علیرضا رشیدیان، رییس سازمان حج و زیارت در قالب لوح تقدیری، خطاب به مهدی اخوان بهابادی، مدیر عامل همراه اول آورده است: «خدمت به مردم موهبتی است الهی که نصیب بندگان مخلص خداوند می شود؛ در همین راستا لازم می دانم از زحمات و تلاش های ارزنده و صمیمانه شما در این اقدام خداپسندانه قدردانی کنم.» 

سازمان حج و زیارت با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا، همراه اول وزارت بهداشت، مشارکت خیران و خانواده بزرگ حج و زیارت اعم از پرسنل و کارگزاران، بین خانواده ها و افرادی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند، غذا توزیع کرد.

منبع:ارتباطات سیارنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :