آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81259
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394 13:2
تعداد بازدید : 1419

کمک های آنلاین مهربانه به یک میلیارد ریال رسید

کمک های آنلاین جمع آوری شده توسط سایت «مهربانه» برای پروژه های خیریه مختلف، به یک میلیارد ریال رسید.

فناوران- سایت مهربانه به نشانی
 mehrabane.ir، سرویس جمع آوری حمایت های مردمی برای موسسات خیریه رسمی است. بسیاری از موسسات خیریه، به ویژه موسسات فعال در مناطق محروم، به دلیل نداشتن امکانات فنی و منابع مالی محدود، امکان اطلاع رسانی و جمع آوری کمک به شیوه آنلاین را ندارند که مهربانه برای نخستین بار در کشور این امکان را فراهم کرده است.
مهربانه در طول فعالیت خود برای پروژه های مختلفی از جمله حمایت از کودکان کار، تهیه غذا و سرپناه برای خانواده های نیازمند، تهیه دستگاه های پزشکی و بهداشتی برای نیازمندان، مدارس و بیمارستان ها، تجهیز کلاس آموزشی و کمک به بیماران ALS به جمع آوری کمک پرداخته است. این پروژه ها در نقاط مختلف کشور از جمله آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، کرمان، البرز، مرکزی و تهران با همکاری موسسات خیریه دارای مجوز انجام شده اند.
سایت مهربانه در طول فعالیت خود جایزه مسوولیت پذیری اجتماعی از همایش بین المللی هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان را دریافت کرده است. مهربانه همچنین به عنوان سایت برتر بخش سرویس نرم افزاری آنلاین در جشنواره وب ایران و سایت برتر پنجمین جشنواره فاوا در محور نوآوري در ارایه خدمات در حوزه توسعه خدمات روستايي و مناطق محروم از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شده است. برای مشاهده شیوه کار و پروژه های حاضر در سایت مهربانه به mehrabane.ir مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :