fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 273490
تاریخ انتشار : 8 آذر 1399 11:57

محصولات دانش بنیان ها در افغانستان به فروش می رسد

بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب افغانستان میزبان محصولات دانش بنیان های ایرانی فعال حوزه سلامت می شود.
undefined

فناوران- فرصتی برای 20 شرکت دانش بنیان فعال حوزه سلامت ایجاد شده است تا محصولات خود را در فروشگاه دائمی مرکز تجاری بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی در شهر هرات افغانستان که بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب محسوب می شود، به فروش برسانند.

با توجه به متمرکز شدن نمایندگی های داروئی و تولیدکنندگان در این نقطه و اختصاصی بودن موقعیت آن به عنوان قطب اصلی صنف داروئی غرب افغانستان، عرضه و معرفی محصولات می تواند با سهولت بیشتری منجر به فروش به مشتریان بالقوه ای در این ناحیه رفت وآمد دارند، شود. چرا که با توجه به اهداف و برنامه های پیش بینی شده، ساختمان مذکور تبدیل به محل اصلی تامین نیاز داروخانه های اصلی ولایت هرات و ولایات غربی افغانستان خواهد شد.

در این اتفاق فناورانه، تسهیلاتی از قبیل مارکتینگ، فروش و ثبت محصولات در افغانستان به کمک مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت های متقاضی ارایه می شود. شرکت هامون دانش پیشرو هم از حضور شرکت ها در این نمایشگاه حمایت می کند.

ایحاد زمینه صادرات و فروش محصولات دانش بنیان در دیگر کشورها، فرصتی مناسب برای شرکت ها است تا بتوانند بازار جهانی خود را توسعه دهند و محصولات و خدمات باکیفیتشان را به نمایش بگذارند. این کار هم یکی از فرصت های ایجاد شده برای شرکت های فعال ایران در حوزه سلامت است.

علاقه مندان  می توانند برای حضور در این بازار به سایت شرکت هامون دانش پیشرو کارگزار صادراتی همکار با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.

منبع:معاونت علمینظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :