آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 4.208ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مرکز داوری اتاق ایران آمادگی خود را در خصوص حل و فصل دعاوی تجاری، همچنین دعاوی ارجاعی از سوی امور تشکل های اتاق ایران و اختصاص مقتضی برای متقاضیان داوری اعلام کرد.
  پیمان سلطانی، موسس مدارس هوشمند به عنوان یکی از 100 مدیر برتر در هجدهمین کنگره ملی بزرگان مدیریت کشور معرفی شد.
  یکسال و دو ماه از تشکیل تعاونی تلفا و تفتان که قرار بود وضعیت بازار VOIP را تا اندازه ای متحول کنند، می گذرد و هنوز قرارداد این دو تعاونی با شرکت زیرساخت امضا نشده است. بنابر اظهارات کارشناسان یک طرفه بودن این قرارداد باعث شده تا مسوولان دو تعاونی برای امضای آن کمی تامل کنند. به گفته آنها شرکت ارتباطات زیرساخت قرارداد را به گونه ای تنظیم کرده است که شرکت های عضو تعاونی ها با عقد آن متضرر خواهند شد. نایب رییس و دبیر انجمن شرکت های اینترنتی با اشاره به قرارداد شرکت زیرساخت، می گوید: قرارداد شرکت زیرساخت شش ایراد عمده دارد که در تلاشیم طی مذاکره با شرکت زیرساخت این شش ایراد رفع شودکه قطعا پس از برطرف شدن ایرادات قرارداد امضا خواهد شد.
  با توجه به نزدیک شدن به سومین دور انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت وگوهای کوتاهی با برخی اعضای سازمان انجام داده ایم که از این هفته در ستون "تا انتخابات" درج می شود.
  18 برند سبز فاوا 15 مرداد 1390 12:31
  موسسه بین المللی اینتربرند در تازه ترین گزارش خود فهرست 50 برند برتر سبز جهان را اعلام کرد که از این 50 برند برتر دوست دار محیط زیست 18 برند مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند.
  شرکت شبکه افزار سمینار تخصصی جمع آوری و پردازش اطلاعات در حال حرکت را برای زیرمجموعه های گروه خودروسازی سایپا با هدف آشناسازی این شرکت ها با تجهیزات، فناوری ها و متدهای نوین برگزار کرد
  اسوس به تازگی سری جدیدی از All in One خود را به بازار ارایه کرده است که یکی از معروف ترین مدل این سری ET2011AUTB است.
  سازمان نظام صنفی رایانه ای در حالی وارد هفتمین سال فعالیت خود شده که برخی انتظارات صنفی برای تغییر و تحولات در آن برآورده نشده است. در سال های گذشته اشکالاتی به سازمان وارد می شد که با توجه به نوپا بودن آن، تا حد زیادی قابل اغماض و چشم پوشی بود. اما در شرایطی که نظام صنفی رایانه ای در آستانه سومین دوره انتخابات هیات مدیره خود قرار دارد، تداوم برخی مسایل و مشکلات قابل قبول نیست.
  مهندس محمود جعفری فشارکی رییس نمایندگی شرکت ارتباطات زیرساخت در استان اصفهان در جمع خبرنگاران استان اصفهان که در آستانه روز خبرنگار و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد خدمات و وظایف این شرکت را تشریح کرد.
  عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: وزیر ارتباطات در جلسه اخیر کمیسیون صنایع، از ورود 800 BTS اپراتور سوم به کشور، نصب 50 BTS و قول واگذاری سیم کارت تا یکی دو ماه آینده از سوی مسوولان تامین تله کام خبر داد
  • تعداد رکوردها : 66961