fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 191200

فین تاک؛ نشست ماهانه استارت آپ های فین تک

استارت آپ های فین تک، هر ماه دور هم جمع می شوند و علاوه بر شبکه سازی، میزبان یکی از مدیران شبکه بانکی و پرداخت کشور هستند.

فناوران- دومین نشست ماهانه فین تک، با موضوع راهکارهای پرداخت الکترونیک و با حضور پدرام سالمی، از مدیران شرکت پرداخت الکترونیک سامان، چهارشنبه بیست و چهارم شهریور در سالن اجتماعات مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا برگزار شد. 
در این نشست که با شرکت تعداد زیادی از فعالان و علاقه مندان این حوزه برگزار شد، پدرام سالمی ضمن مرور تاریخچه پرداخت الکترونیک در ایران و مسیری که از ابتدا تاکنون طی کرده است، راهکارهای موجود پرداخت الکترونیک و آینده احتمالی این حوزه را تشریح کرد. 
بسته شدن درگاه خدمات پرداخت چندین شرکت دانش بنیان فعال در حوزه خدمات ارزش افزوده پرداخت، موضوع مورد توجه هفته های اخیر است که در این نشست مورد بحث و گفت وگوی حاضران و موشکافی سالمی قرار گرفت. 
نماینده شرکت پرداخت الکترونیک سامان ضمن رمزگشایی از زوایای گوناگون نگرانی های سازمان های مختلف نسبت به فعالیت شرکت های فین تک اعلام کرد پس از اعلام شاپرک و دستور توقف ارایه خدمات پرداخت به این شرکت ها، مدیرعامل پرداخت الکترونیک سامان تلاش زیادی جهت ایجاد تعامل مطلوب و جلوگیری از این اتفاق به عمل آورده که متاسفانه منجر به نتیجه نشده است. مدیر واحد کسب و کار نوین شرکت پرداخت الکترونیک سامان با ارایه نمونه های عملی، فضای آینده کسب و کارهای فین تک را امیدوارکننده توصیف کرد و حوزه c2c را مناسب فعالیت این شرکت ها دانست. 
در انتها علی فارمد، برگزارکننده نشست فین تک، ضمن ارایه گزارشی از روند تعامل با نهادهای قانون گذار و ناظر، حاضران را در جریان آخرین اقدامات و تحولات شرکت هایی که در این مدت دچار مشکلات متعدد شده اند، قرار داد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :