آخرین اخبار
   
  60103رکورد در مدت زمان 2.121ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  بر اساس گزارشی که از میزان فروش آیفون در طول سال ۲۰۱۹ منتشر شده، این گوشی در سال جدید میلادی و به خصوص در سه ماهه دوم با کاهش میزان فروش روبه رو شده است.
  شاتا- در نشست مشترک وزیر صنعت ومعدن و تجارت کشورمان با وزیر اقتصاد آذربایجان که پنج شنبه گذشته برگزار شد، بر ایجاد یک منطقه صنعتی مشترک وسرمایه گذاری گمرکی و صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، معدنی و تجهیزات صنعتی تاکید و توافق شد.
  با تصمیم بنیاد ملی بازی های رایانه ای، سه رویداد جشنواره بازی های ویدیویی، TGC و کنفرانس تحقیقات بازی های دیجیتال یک سال متوقف شده و به جای آنها نمایشگاه بازی های ویدیویی برگزار می شود.
  اپل برای توسعه خودروهای خودران خود در حال مذاکره با حداقل چهار شرکت مرتبط با این خودروهاست تا بتواند حسگرهای لیدار نسل جدید مورد نیازش را از آنها تامین کند.
  اگرچه گوشی های تاشو هنوز به شکل تجاری وارد بازار نشده اند، اما برخی افرادی که سامسونگ گوشی گلکسی فولد خود را برای بررسی در اختیار آنها قرار داده است، حالا خبر از ترک برداشتن این گوشی داده اند.
  پیش ثبت نام بزرگترین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر کشور (دوره 25) از دوم اردیبهشت در سامانه iran-elecomp.com آغاز خواهد شد و اولویت در پش ثبت نام در جانمایی شرکت و اختصاص غرفه موثر خواهد بود .
  فارس - محمود علوی وزیر اطلاعات گفت: در شرکتی که وابسته به یکی از بانک های خارج از کشور بود ۲۰۹ میلیون درهم اماراتی به سرقت رفت سارق که خانومی بود به کشورهای مختلف متواری بود؛ قدرت اطلاعاتی ما او را تعقیب کرد تا سرانجام او را به کشور برگرداندیم.
  امیر ناظمی- «جامعه کلنگی» یکی از استعاره هایی است که کاتوزیان از تمثیل ساختمان برای توصیف جامعه ما به کار برده است. ساختمان های ایرانی نوسازی و بازسازی نمی شوند؛ بلکه به اتهام کلنگی بودن ویران می شوند تا خانه ای نو بر آنها بنا شود. عمر کوتاه ساختمان ها در ایران باعث شده او از این تمثیل استفاده کند و ایران را «جامعه ی کلنگی» بنامد؛ یعنی جامعه ای که بسیاری از جنبه های آن همواره در این خطر است که هوا و هوس کوتاه مدت جامعه با کلنگ به جانش بیفتد.
  علی شمیرانی- این روزها کم نیستند کسب وکارهایی در حوزه سایبری که ظاهرا یکشبه ره صدساله می روند و با پمپاژ انبوهی رانت، پول، حمایت، سخنرانی در همایش ها، راهیابی به مناصب صنفی و کسب انواع و اقسام جوایز، نشان ها و لوح های تقدیر، مثلا تبدیل به غول حوزه کاری خود می شوند.
  ماجرای هک شدن و افشای اطلاعات رانندگان یکی از شرکت های حمل و نقل اینترنتی کشور در دو روز گذشته موضوع داغ شبکه های اجتماعی بود و در نهایت، شرکت تپسی پذیرفت که این اطلاعات مربوط به 240 هزار راننده فعال و غیر فعال این شرکت بوده که از طریق هک یکی از سرورهای این شرکت، افشا شده است.
  • تعداد رکوردها : 60103