fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 733
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1390 15:11

مدیرعامل شرکت زیرساخت:

اینترنت امسال باز هم ارزان می شود

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: این شرکت مشکلی در ارایه تخفیف پهنای باند به شرکت های اینترنتی ندارد.

وایمکس نیوز - محمود خسروی با اشاره به تخفیف 20 درصدی زیرساخت برای پهنای باند برای تمامی شرکت های اینترنتی گفت: این تخفیف 20 درصد در طول یک سال گذشته به صورت علی الحساب صورتحساب های شرکت ها اعمال شده است.
به گفته وی، تمامی شرکت‌های اینترنتی با ارایه تاییدیه‌ای از جانب سازمان تنظیم مقررات از این تخفیف بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از برنامه های این شرکت در سال جاری برای کاهش مجدد قیمت خبر داد و افزود: در قیمت تمام شده اینترنت مسایل دیگری وجود دارد که باعث می شود تا قیمت نهایی آن برای کاربران گران تمام شود.
در همین حال چندی پیش مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایجاد محتوا روی شبکه اینترانت را راهکاری برای کاهش هزینه های دسترسی کاربران به اطلاعات عنوان کرد و گفت: برای کاهش قیمت اینترنت باید محتوای این شبکه در داخل کشور تولید و این اطلاعات از طریق اینترانت رد و بدل شود.
این در حالی است که مسوولان شرکت ارتباطات زیرساخت، پیش از این از کاهش قیمت اینترنت در سال جاری خبر داده و گفته بودند که شرکت زیرساخت به دنبال راهکاری است تا این سرویس را با قیمت مناسب‌تر به کاربران عرضه کند.قیمت بالای پهنای باند در کشور باعث شده تا اینترنت آنچنان که باید در سبد خانوار ایرانی جایی نداشته باشد و کاربر نهایی نیز نتواند به خوبی از این رسانه ارتباطی بهره برد.
دارندگان مجوز ترمينيشن به هفت شركت افزايش می‌یابد
وی در گفت و گو با ایسنا نیز از افزایش تعداد مجوز ترمینیشن خبر داد و گفت: سه پيمانكار داراي مجوز در زمينه‌ ترمينشين به هفت شركت افزايش خواهند يافت.
خسروي  افزود: در اين زمينه مزايده‌اي نيز برگزار شده ولي هنوز برندگان آن مشخص نشده‌اند. وي همچنين درباره دو تعاوني تلفا و تفتان كه در زمينه اوريجينيشن فعاليت خواهند كرد، توضيح داد: جلساتي را با آنها داشتيم و چارچوب قرار‌داد نهايي شده و بحث مهم تهيه‌ ضمانتنامه است؛ به دليل اينكه بازيگران بسياري در حوزه VOIP كشور فعال بودند و نمي‌خواستيم اشتغال اين افراد از بين برود، اين دو تعاوني حتي خارج از روند برگزاري مزايده، كار را عهده دار شدند. خسروي درباره اختلاف نظر در قيمت‌هاي پيشنهادي به اين دو تعاوني با بيان اينكه تعرفه، دقيقه‌اي 10 تومان از پيش وجود داشته و در رگولاتوري تصويب شده است، گفت: البته در جاهايي كه امكان تعديل وجود داشته باشد تعديل مي‌كنيم.
وي بیان كرد: قطع ارتباط ضحي كيش كه يكي از سه شركت داراي مجوز ترمينيشن بود به دليل بدهي به ما بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :